5000'in üzerinde
Ürün Çeşidi
1000 İş Ortağı
Yerel Pazar
25 Ülkede
TEMSİLCİLİKLER
B2B
 20427

1978 yılında otomotiv aksesuar sektörünün geleceğine yön verecek bir adım olarak firmamızı İstanbul Sirkeci’de kurduk. 

Burada ki Şubemizden Türkiye pazarına hizmetimiz devam ederken 1995 senesinde Aksaray Şubemizin açılışını yaptık ve bu noktandan 1995 yılında ilk ihracata başladık. 

İthalat ve İhracat alanındaki atılımlarımız 1996 yılından sonra hız kazandırdık. 

Profesyonel çalışmalarımıza, deneyimli takım arkadaşlarımızla kısa zamanda Türkiye'de atılımlarımıza devam ettik. 

İç piyasaya verilen hizmet Aksaray noktamızdan yetersiz kalmasından dolayı genel merkezimizi 2000 yılında YEDPA ticaret merkezinde 4200 metrekarelik bir alana taşıdık. 

Yedpa merkezimizden “Karşılıklı güven ve dürüstlük" ilkesi ve nitelikli bir pazarlama ekibiyle OTO ERBAYLAR olarak Türkiye genelinde 1000'in üzerinde müşterimize uzun yıllar hizmetimizi sürdürürken, dünyada ihracat yaptığımız ülke sayısını 25’e çıkarttık. 

Oto Erbaylar, geçmişten gelen tecrübesi, yenilikçi fikirleri, dürüst ticaret anlayışı ve uzun yıllara dayanan müşteri ilişkileriyle piyasada hizmetini en iyi şekilde sunmaya devam etmektedir. 

Geçmişinden bu yana birçok farklı ürün ve makine parkurlarında üretim tecrübesine sahip olan Oto Erbaylar 2019 yılında Yaklaşık 3 sene önce ithal ürün olarak yolculuğuna başlayan ve daimi geliştirilen teknolojisi, ödün vermediği kalitesi sayesinde global sektörün eşdeğeri olmayan ürünü haline gelen Niken Led Far Ampulu’nün üretimini Çin’li iş ortaklarının teknoloji, teknik bilgi destekleri ve kendi yatırımlarıyla yaklaşık 4 ay içerisinde 6000 m2 kapalı aylık 100.000 takım üretim kapasiteli tesisimizi faaliyete geçirmiştir.

Oto Erbaylar kurulduğu günden bugüne kadar tüm faaliyetlerini bağlı olduğu

*Müşteri memnuniyeti

*Karşılıklı güvene dayanan ilişki

*Çevreye ve insanlara saygı

*Toplumsal sorumluluk

*Mükemmele ulaşma hedefi” ilkeleri çerçevesinde yürütmüştür ve yürütmeye devam edecektir.